Set Badydoll Xmass Shiko me te madhe

Set Badydoll Xmass

SE0219

3 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set Badydoll Xmass

Ky set kaq sensual eshte mjaft unik dhe joshes per mbremjet tuaja te vecanta 

Me veshjen e tij trupi juaj do te marre nje pamje tjeter 

Materiali i tij eshte poliester dhe ka nje dizajin mjaft erotik kadife e kuqe me push te bardhe 

Kjo foto permban kanatjeren seksi dhe nje pale tanga 

E disponueshme eshte ngjyra e kuqe

Ne disponojme vetem masen S 

Reviews

Write a review

Set Badydoll Xmass

Set Badydoll Xmass

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori