Kemishe nate Shirley Shiko me te madhe

Kemishe nate Shirley

SE0221

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kemishe nate Shirley

Kjo kemishe seksi vjen per ju me nje stil te vecante dhe mjaft joshes per mbremjet tuaja

Ne pjesen e siperme eshte e perbere prej tantelli ndersa pjesa e poshtme vjen e derdhur ne trupin tuaj

E disponueshme eshte ngjyra e kuqe

Materiali i saj eshte 100% poliester

Masa qe ne disponojme eshte S

Reviews

Write a review

Kemishe nate Shirley

Kemishe nate Shirley

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori