Set Badydoll Shirley Blue Shiko me te madhe

Set Badydoll Shirley Blue

SE0222

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set Badydoll Shirley Blue

Ky set vjen tek ju me stilin me joshes qe keni pare ndonjehere Transparenca e zezë që josh! 

Transparent dhe i zi qe do e bente mbremjen tuaj te paharrueshme

Kjo foto permban kanatjeren dhe nje pale tang

Materiali i tij eshte 100% poliamide.

Reviews

Write a review

Set Badydoll Shirley Blue

Set Badydoll Shirley Blue

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori