Set Basque Sexy Shiko me te madhe

Set Basque Sexy

SE0234

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set Basque Sexy 

Ky set super seksi striptizmi ka stilin me unik qe ju keni pare ndonjehere i perbere me tantelle te kombinuar sjell tek ju joshje dhe klas

Materiali eshte 100% poliamide.

Kjo foto permban kanatjeren super seksi ,nje pale mbathje dhe nje pale corape te gjata

E disponueshme eshte ngjyra e kuqe

Masa qe ne disponojme eshte S /L

 

 

Reviews

Write a review

Set Basque Sexy

Set Basque Sexy

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori