Kostum Sherbetore Maid Shiko me te madhe

Kostum Sherbetore Maid

SE0249

6 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kostum Sherbetore Maid

Mini fustan i zi me kollare te bardhe, pulle nga perpara dhe xhufka tantelle.

Perfshihet nje perparese e bardhe me lidhje nga mbrapa. 

Fustani: 90% poliester, 10% elastan.

Perparesja: 100% poliester.

E disponueshme ngjyra e bardhe me te zeze

Masa qe ne disponojme eshte S

Reviews

Write a review

Kostum Sherbetore Maid

Kostum Sherbetore Maid

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori