Set Komplet Intim Basque Plaid M Shiko me te madhe

Set Komplet Intim Basque Plaid M

SE0275

4 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set Komplet Intim Basque Plaid M

Per momente erotike!

Set i kompletuar per mbremjet tuaja te veçanta ku do ktheni fantazite ne ralitet.

Stil veshjeje tipik shkollor, me dantelle ne pjesen e gjoksit, lidhese te rregullueshme per kapjen e getave dhe tanga te hapura.

Paketimi permban bustin zhartier dhe nje pale tanga. Seti nuk permban getat.

65% poliester ,25% polimade,10%elastic.

Masa M

Reviews

Write a review

Set Komplet Intim Basque Plaid M

Set Komplet Intim Basque Plaid M

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori