Fustan Tube Dress Red Shiko me te madhe

Fustan Tube Dress Red

SE0280

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Fustan Tube Dress Red

Jepini mbrëmjes ngjyra dhe shkëlqim!
Për tu shfaqur sexy në mbrëmjet tuaja të zjarrta ose thjesht për “atë” si një fillim i një nate të nxehtë! Fustan mini i kuq, përpara dhe mbrapa mbuluar krejtësisht me temina me shkëlqim. Fleksibël për trupin tuaj.

 

Reviews

Write a review

Fustan Tube Dress Red

Fustan Tube Dress Red

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori