Kapese Flokesh Kapele Hat with Feathers Shiko me te madhe

Kapese Flokesh Kapele Hat with Feathers

SE0281

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kapese Flokesh Kapele Hat with Feathers

Aksesor fantastik! 
Kapëse flokësh në formën e një kapele të vogël. Dekoruar me fjongo, shirita, pupla dhe lule tekstili.

Reviews

Write a review

Kapese Flokesh Kapele Hat with Feathers

Kapese Flokesh Kapele Hat with Feathers

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori