Cmim i reduktuar! Fustan Rrjete i zi Shiko me te madhe

Fustan Rrjete i zi

BI0143

2 990 Lekë

-700 Lekë

3 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Fustan Rrjete i zi

Fustan i shkurter me perberje tantelle te zeze

me ornamente shume te bukura.

Golf i shkurter tek pjesa e qafes dhe me menge te gjata.

Material i cilesise me te mire.

E pershtatshme per masat S-M-L

Reviews

Write a review

Fustan Rrjete i zi

Fustan Rrjete i zi

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori