Cmim i reduktuar! Tanga Karamele Lovers Candy G-String Shiko me te madhe

Tanga Karamele Lovers Candy G-String

BI0092

1 290 Lekë

-400 Lekë

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tanga Karamele Lovers Candy G-String

Tanga per femra te perbera me karamele.

Ne ngjyra roze dhe te kuqe qe formojne nje zemer.

Nje permase qe pershtatet per shumicen.

Karamelet mund te konsumohen.

Ka paketim special per tu bere dhurate.

Reviews

Write a review

Tanga Karamele Lovers Candy G-String

Tanga Karamele Lovers Candy G-String

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori