Bijoux Titty Sticker Pink Heart

SE0317

1 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Bijoux Titty Sticker Pink Heart

Bizhu për thithkat e gjoksit.

Në formë zemre ngjyrë pink dhe me bordurë të zezë, bërë nga gurë me shkëlqim.

Me vetë-ngjitje.

Përafërsisht. 5,2 x 4,9 cm.

Reviews

Write a review

Bijoux Titty Sticker Pink Heart

Bijoux Titty Sticker Pink Heart

Aksesoret

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori