Dekor Thithkash Me Xhufka Bijoux Titty Tassels Black Shiko me te madhe

Dekor Thithkash Me Xhufka Bijoux Titty Tassels Black

SE0318

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dekor Thithkash Me Xhufka Bijoux Titty Tassels Black

Keto bizhu dekoruese eksituese per thithkat e gjoksit jane cfare ju duhen per te plotesuar veshjen tuaj prej dive.

Kupat shkelqyese (diameter 5.5 cm) jane dekoruar me temina dhe sekuine dhe kane xhufka me gjatesi 7 cm.

Me vete-ngjitje dhe shume te kollajshme per tu vene.

Te zeza, 1 pale.

Reviews

Write a review

Dekor Thithkash Me Xhufka Bijoux Titty Tassels Black

Dekor Thithkash Me Xhufka Bijoux Titty Tassels Black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori