Komplet Lingerie Valentine Gift

SV000385

1 500 Lekë

Me shume informacion

Komplet Lingerie Valentine Gift

Shtojini joshje dhurates tuaj duke u bere vete nje dhurate e pa rezistueshme.

Nje fjongo e kuqe e zjarrte e cila vishet.

Material mendafsh i bute dhe lluksoz.

Surprizoni dhe surpizohuni.

ONE SIZE - Pershtatet per masat Small, Medium, Large.

Reviews

Write a review

Komplet Lingerie Valentine Gift

Komplet Lingerie Valentine Gift

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori