Cmim i reduktuar! Komplet Lingerie Aphrodite in Love S Shiko me te madhe

Komplet Lingerie Aphrodite in Love S

SV000514

2 750 Lekë

-250 Lekë

3 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Komplet Lingerie Aphrodite in Love

Vishuni me pasion te kuq gjate neteve te gjata.

Korse e plote qe do i japi sharm trupit tuaj.

Punuar me ornamente floreale tantellash dhe qendisjesh.

Rripa te holle dhe nje fjongo mendafshi per te kompletuar gjithcka.

Shoqerohet me tanga kombinuese.

Ngjyra e kuqerremte me te zeze.

Reviews

Write a review

Komplet Lingerie Aphrodite in Love S

Komplet Lingerie Aphrodite in Love S

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori