Corape Pompea me Silikon

OM0293

650 Lekë

Me shume informacion

Corape Pompea me Silikon

Corape "Pompea" me tantelle ne pjesen e siperme.

Ajo cka e ben te vecante eshte silikoni tek pjesa e tantelles, e cila nuk lejon qe geta te rreshqase apo levize.

Eshte mjaft praktike dhe komode.

15 dhe 20 DEN

Reviews

Write a review

Corape Pompea me Silikon

Corape Pompea me Silikon

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori