Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 25.5cm

BI0383

5 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Real Rapture

Me ngjyre Lekure i zi

I gjate : 25.5cm, me diameter 5 cm, material PVC

Punon me bateri 2 xAA te cilat nuk jane te perfshire ne pako.

Fale madhesise,venave dhe dridhjes se vazhdueshme qe ju e kontrolloni vete, do ndjeni pasionin dhe do perjetoni momente te paharrueshme.

Zbuloni pikat tuaja te ndjesise fale vibrimit intensiv.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 25.5cm

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 25.5cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori