Vibrator Klasik Pink Small Classic Vibe 14cm

BI0401

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klasik Pink Small Classic Vibe 14cm

Nje vibrator klasik i gjate 14 cm me diameter 2.5 cm.

Ngjyre pink, i holle dhe i gjate per te arritur kenaqesine ne cdo pike te vagines.

Perjetoni orgazem te paharrueshme me vibratorin elegant, material Abs

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik Pink Small Classic Vibe 14cm

Vibrator Klasik Pink Small Classic Vibe 14cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori