Vibrator I Zi Maxi Black Magic 22 cm Shiko me te madhe

Vibrator I Zi Maxi Black Magic 22 cm

BI0510

3 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator I Zi Maxi Black Magic 22 cm

Vibrator teper realist dhe me njgjyre te zeze.

Me gjatesi 22cm.

Diameter 3.5-4 cm.

Me bateri 2xAA (nuk jane te perfshira ne paketim).

Forma e vecante me shume detaje bejne qe te perjetoni edhe me shume kenaqesi.

Madhesia dhe forma qe ka, eshte ajo qe po kerkonit per aventura te reja emoconuese.

Material PVC dhe ABS i pademshem per trupin, i bute dhe i lehte.

Me vibrime me shume shpejtesi.

Reviews

Write a review

Vibrator I Zi Maxi Black Magic 22 cm

Vibrator I Zi Maxi Black Magic 22 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori