Vibrator Silikoni I Kuq Joystick Mr. Big Intense Red 21 cm

BI0560

7 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator me ngjyre te kuqe me material silikoni shume i ngjashem me ndjesine e lekures, aq sa nuk do dini ta beni dallimin midis ketij vibratori dhe nje penisi te vertete. 

Forma e vecante  te harkuar me shume detaje bejne qe te perjetoni edhe me shume kenaqesi. Ajo qe po kerkonit per aventura te reja emoconuese.

Me 10 nivele vibrimi, nga pulsimet e buta tek vibrimet intensive.

Mund te perdoret edhe ne uje.

Me gjatesi 21 cm.

Diameter 4.6 cm.

Penetrim 18.4 cm.

Me bateri 2xAAA (nuk jane te perfshira ne paketim)

Materiali: Silikon Silokomed®

Reviews

Write a review

Vibrator Silikoni I Kuq Joystick Mr. Big Intense Red 21 cm

Vibrator Silikoni I Kuq Joystick Mr. Big Intense Red 21 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori