Cmim i reduktuar! Vibrator Five Shot Bullet Egg Shiko me te madhe

Vibrator Five Shot Bullet Egg

BI0100

2 190 Lekë

-800 Lekë

2 990 Lekë

Me shume informacion

Vibrator ne forme ovale Five Shot Bullet

Lodra perfekte per te realizuar kenaqesine qe enderron. Ju jep dritherima dhe vale kenaqesie te vazhdueshme. Per perdorim te brendshem dhe te jashtem ne siperfaqe, ne vetmi ose gjate nje loje seksuale me partnerin.

Shume i rehatshem dhe praktik fale nje komanduesi qe mund te programoni me dore.

Me vetem nje buton mund te zgjidhni mes 5 programeve te ndryshme vibrimi dhe pulsimi duke ju shkaktuar nje orgazem te pa provuar ndonjehere.

I disponueshem ne ngjyre te zeze dhe pink

Reviews

Write a review

Vibrator Five Shot Bullet Egg

Vibrator Five Shot Bullet Egg

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori