Cmim i reduktuar! Vibrator Loopy Sword Shiko me te madhe

Vibrator Loopy Sword

BI0124

2 690 Lekë

-700 Lekë

3 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Loopy Sword

Dedikuar kenaqesise anale.

Me tre pulsime te ndryshme te cilat mund te programohen.

Pershtatje e perkryer anatomike dhe material i bute.

Shoqerohet me nje telekomande per ta bere perdorimin edhe me komod.

Keshillohet te perdoret me lubrifikant.

Reviews

Write a review

Vibrator Loopy Sword

Vibrator Loopy Sword

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori