Prurje të reja

Shiko të gjitha
 • 539 Lekë Në stok
  E re

  Karakteristikat Materiali: Latex Ngjyra: transparente Gjatësia: 20cm Diametri: 6 cm Përmbajtja: 3 copë Karakteristikat: I përshtatshëm për raporte orale, të testuara klinikisht

  539 Lekë
  Në stok
 • 2 090 Lekë Në stok
  E re

  Materiali: Xhel   Përshkrim Lubrifikanti Durex eternal është lubrifikuesi intim me bazë silikoni, i cili ndryshe nga lubrifikantët me bazë uji lejon një lubrifikim më të gjatë. Është vërtetuar shkencërisht që lubrifikimi "i përjetshëm" Durex zgjat 3 herë më shumë sesa lubrifikantët me bazë uji Durex. Formula e tij e veçantë jep një ndjesi të këndshme...

  2 090 Lekë
  Në stok
 • 4 070 Lekë Në stok
  E re

  Materiali: TPR Ngjyra e zeze Gjatësia: 23 cm Diametri: 6 cm I papërshkueshëm nga uji: Po Dedikuar: Për mashkullin Stimulimi: Penisi Kjo Lodër Seksi është pjesë e linjës Pump UP të Toyz4Lovers. Ajo është një zhvillues penisi me të vërtetë i lehtë për t'u përdorur si pompë dore. Ereksionet tuaja nuk do të jenë më të njëjtat, ato do të përmirësohen në...

  4 070 Lekë
  Në stok
 • 3 960 Lekë Në stok
  E re

  Karakteristikat dhe detajet Materiali: Bio, Pvc Ngjyra: mishi Gjatësia: 20cm Diametri: 5 cm I papërshkueshëm nga uji: Po Stimulimi: Vaginal

  3 960 Lekë
  Në stok
 • 2 640 Lekë Në stok
  E re

  Materiali: Xhel   Përshkrim Xheli intim Durex natyral është prodhuar nga përbërës natyralë dhe është krijuar për të bërë momentet intime më të rehatshme dhe natyrisht më emocionuese. Formula e tij me bazë uji është pa shtues të aromave ose agjentëve ngjyrues, me nivelin e duhur të pH, dhe ndihmon në hidratimin e zonave tuaja intime dhe garantimin e një...

  2 640 Lekë
  Në stok
 • 4 290 Lekë Në stok
  E re

  Karakteristikat Materiali: Xhel Ngjyra: transparente Përmbajtja: 15 Ml Dedikuar: Për femrën Stimulimi: G-spot

  4 290 Lekë
  Në stok

Produktet më të shitura

Shiko të gjitha