Stimulues per Meshkuj dhe Femra" Indian Love Cream" 80 Ml Shiko me te madhe

Stimulues per Femra "Indian Love Cream" 80 ml

SE0600

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Krem stimulues për Femra!
Edhe një sasi e vogël e këtij kremi stimulues mbi klitor nxit qarkullimin e gjakut dhe për këtë arsye intensifikon orgazmat tuaja. Aromë e lehtë orientale.

Nxit qarkullimin e gjakut.
Rrit dëshirën seksuale.

Përbërësit: ekstrakte bimore, ekstrakte frutash, etj

Përdorimi: Përhapni një sasi të vogël kremi në clitor dhe masazhojeni atë butësisht. 80ml.
Efektiviteti mund të ndryshojnë për persona të ndryshëm.

Reviews

Write a review

Stimulues per Femra "Indian Love Cream" 80 ml

Stimulues per Femra "Indian Love Cream" 80 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori