Cmim i reduktuar! Lubrifikant Lick-it Peach Shiko me te madhe

Lubrifikant Me Shije Pjeshke Lick-it Peach 100ml

SE0633

1 790 Lekë

-200 Lekë

1 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant me shije pjeshke.

I krijuar veçanerisht per seks oral. Totalisht i pademshem edhe kur lepihet apo percillet.

Shijoni pjeshken nga pjeset me intime te partneres apo partnerit tuaj. Aroma me ndihmen e imagjinates do ju beje qe ju ta doni me shume sepse pjeshka eshte nje nga frutat me simbolizues te organit gjenital te femres! Shije qe ngjall pasionin erotik te shfrenuar.

Kenaqesi per te dy partneret
Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Masa: 100ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Me Shije Pjeshke Lick-it Peach 100ml

Lubrifikant Me Shije Pjeshke Lick-it Peach 100ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori