Lubrifikant Lick-it Schoko 50Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Lick-it Schoko 50Ml

SE0466

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant me shije çokollate te bardhe.

I krijuar veçanerisht per seks oral. Totalisht i pademshem edhe kur lepihet apo percillet.

Shijoni çokollaten nga pjeset me intime te partneres apo partnerit tuaj. Vetem aroma ben qe ju ta doni me shume sepse çokollata eshte nje nga elementet me te perdorur neper skena erotike filmash! Shije qe thekson embelsine tek dikush, njekohesisht ngjall dhe pasionin erotik te shfrenuar.

Kenaqesi per te dy partneret
Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Masa: 50ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Lick-it Schoko 50Ml

Lubrifikant Lick-it Schoko 50Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori