Stimulues M/ Exxtreme Power Caps5 Shiko me te madhe

Stimulues M/ Exxtreme Power Caps5

SE0656

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Afrodiziak stimulues per meshkuj ne forme kapsulash! Fuqi dhe pushtet ne cdo situate!

Ky stimulues ka efekt te japi ereksione me te zgjatura dhe me te fuqishme duke rritur qarkullimin e gjakut ne penis. Afrodiziaku perfekt per ato dite kur nje mashkull ndihet me i lodhur se zakonisht ose nese thjesht doni ti jepni pak "lezet" marrdhenies tuaj ne çift.

I testuar dhe aprovuar nga mijera meshkuj, Kapsulat Exxtreme Power eshte nje stimulues me i lehte se te tjeret duke u preferuar nga ata meshkuj qe duan thjesht per pak me shume energji.

Perdorimi i rregullt permireson pergjithmone performancen seksuale

Perberesit: 51.7% pluhur kardamom, 17.2% tershere, kapsule (xhelatine me ngjyrues E171 dhe E132), 5.2% pluhur farash guarane, vitamine B6 & B12, etj.

Doza e rekomanduar: 1 kapsule ne dite. Pini nje kapsule pa e pertypur, shoqeruar me uje te bollshem, 2 ore perpara efektit te deshiruar.

*Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!

*Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!

Kutia permban 5 kapsula.

Arsyet perse te merrni Kapsulat EXXTREME POWER?

Mundeson nje ereksion me te fuqishem dhe me te zgjatur
Ideal per ato dite ku jeni lodhur me shume se zakonisht
Perdorimi i kapsulave rregullisht ju permireson jeten seksual
Rrit deshiren seksuale
Permireson dhe rrit vete-vleresimin
Permireson marrdhenien ne çift

Reviews

Write a review

Stimulues M/ Exxtreme Power Caps5

Stimulues M/ Exxtreme Power Caps5

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori