Parfum Joshes Me Feromone Cobeco Phero Fem Shiko me te madhe

Parfum Joshes Me Feromone Cobeco Phero Fem

SE0751

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Parfum Joshes Me Feromone Cobeco Phero Fem

Parfum Cobeco PheroFem Eau de Toilette me arome sensuale inspiruar nga efekti natyral i feromoneve. Per te qene e parezistueshme.

Ky parfum permban kombinimin e disa ingredienteve unik te cilet kane te njejtin efekt si feromonet.

Aroma sensuale stimulon deshiren e meshkujve dhe thekson terheqjen seksuale.

Reviews

Write a review

Parfum Joshes Me Feromone Cobeco Phero Fem

Parfum Joshes Me Feromone Cobeco Phero Fem

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori