Lubrifikant Fisting Gel Relax 200 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Fisting Gel Relax 200 ml

SE0770

3 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Fisting Gel Relax 200 ml

Gel lubrifikant me formule me silikon (megjithate i tretshem ne uje)

Per tendosje maksimale anale dhe vaginale.

Ka nje efekt te lehte humbes ndjenjash dhe fuqi te larte lubrifikuese.

Pa permbajtje vajerash ose aromash. Pa ere, dhe jo i ngjitshem.

I sigurt me prezervative.

Shishe 200 ml.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Fisting Gel Relax 200 ml

Lubrifikant Fisting Gel Relax 200 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori