Parfum Me Feromone Pherofem Night Erotic Eau De Parfum 15 ml Shiko me te madhe

Parfum Me Feromone Pherofem Night Erotic Eau De Parfum 15 ml

SE0897

1 890 Lekë

Me shume informacion

Parfumi Cobeco PheroFem Night erotic eau de parfum eshte i parezistueshem per seksin e kundert.

Fale aromes femerore te pasuruar me feromone natyrale do terhiqni vemendjen dhe deshiren e çdo mashkulli, perfshire dhe vemendjen e atij mashkulli qe doni.

Sasia 15ml.

Reviews

Write a review

Parfum Me Feromone Pherofem Night Erotic Eau De Parfum 15 ml

Parfum Me Feromone Pherofem Night Erotic Eau De Parfum 15 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori