Stimulues I Lengshem Per Femra Spanish Fly Strong Gold Women 30 ml Shiko me te madhe

Stimulues I Lengshem Per Femra Spanish Fly Strong Gold Women 30 ml

SE0907

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Afrodiziak me pika për Femra!

Një nga afrodiziakët më të famshëm për tu dhënë femrave eksperienca dashurie totalisht ndryshe.

Për ju që dëshironi më shumë argëtim, epsh dhe dashuri në jetën tuaj seksuale.

Stimulon rritjen e dëshirës seksuale;Ndez pasionin në marrëdhënien tuaj.

Përbërësit: Ujë, etanol, acid askorbik, Angelica sinensis root extract (Përmbajtja: glicerinë, acid citrik, mbrojtës: sodium benzoate and potassium sorbate), L-arginine, Polysorbate 20.

Doza e rekomanduar: 2 herë në ditë nga 30 pika (rreth 4ml.). Tundeni shishen para përdorimit. Doza e rekomanduar e konsumit ditor nuk duhet të tejkalohet.

Shënim: Shtojcë ushqyese. Përmban 20 Vol.% Alkool. Shishe 30ml.

Efektshmëria varion në varësi të individit.

Reviews

Write a review

Stimulues I Lengshem Per Femra Spanish Fly Strong Gold Women 30 ml

Stimulues I Lengshem Per Femra Spanish Fly Strong Gold Women 30 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori