Lubrifikant HOT BIO waterbased Sensitive 50 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant HOT BIO waterbased Sensitive 50 ml

SE0955

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant me baze uji

Eshte 100% organik dhe vegan

Me karogjen dhe Aloe Vera - perfekt per vagine te thate

Tubeta prej materiali miqesor me mjedisin

Sasia 50 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant HOT BIO waterbased Sensitive 50 ml

Lubrifikant HOT BIO waterbased Sensitive 50 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori