Rocco Essentials Lubrificante All'Acqua 100 ML Shiko me te madhe

Lubrifikant I Pergjithshem Rocco Siffredi Sex Toys Water Lube 100 ml

EF0478

2 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant I Pergjithshem Rocco Siffredi Sex Toys Water Lube 100 ml

Lubrifikant me baze ujin per masazh ne te gjithe trupin dhe gjate seksit.

Per kenaqesi maksimale, dhe perfekt per tu perdorur me prezervativ.

Kujdes: Perpara perdorimit, provojeni ne nje pjese te rupit. Ne rast se shkakton alergji ju lutem mos ta perdorni.

I testuar dermatologjikisht, nuk permban yndyrna, nuk ka ngjyre dhe as arome.

Sasia 100 ml.

Reviews

Write a review

Lubrifikant I Pergjithshem Rocco Siffredi Sex Toys Water Lube 100 ml

Lubrifikant I Pergjithshem Rocco Siffredi Sex Toys Water Lube 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori