Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Per Meshkuj Delay Touch 15 ml Shiko me te madhe

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Per Meshkuj Delay Touch 15 ml

EF0412

2 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Per Meshkuj Delay Touch 15 ml

Spray per meshkuj Delay Touch eshte nje formule per te vonuar orgazmen per nje kohe te gjate.

Para perdorimit duhet ta tundni mire dhe ta spruconi 2 deri ne 5 here ne penis 30 minuta para seksit.

Nese shfaqni shenja te reaksionit alergjik duhet te nderpritet perdorimi.

Eshte vetem per perdorim te jashtem.

Reviews

Write a review

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Per Meshkuj Delay Touch 15 ml

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Per Meshkuj Delay Touch 15 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori