Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Per Meshkuj Kronos Delay Spray Luxuria 20 ml Shiko me te madhe

Spray Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Penisi Kronos Delay Luxuria 20 ml

EF0530

2 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Per Meshkuj Kronos Delay Spray Luxuria 20 ml

Spray per meshkuj Kronos Delay Spray Luxuria eshte nje formule per te vonuar orgazmen per nje kohe te gjate.

Formula e spray-it eshte me baze uji dhe siguron pajtueshmeri te plote me prezervativet.

Nese shfaqni shenja te reaksionit alergjik duhet te nderpritet perdorimi.

Para perdorimit duhet ta tundni mire dhe ta spruconi 1 deri ne 4 here ne penis disa minuta para seksit.

Eshte vetem per perdorim te jashtem.

Reviews

Write a review

Spray Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Penisi Kronos Delay Luxuria 20 ml

Spray Vonues Ejakulimi Dhe Forcues Penisi Kronos Delay Luxuria 20 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori