E re Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Retarden Delay 20 ml Shiko me te madhe

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Retarden Delay 20 ml

EF0453

2 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Retarden Delay 20 ml

Spray per meshkuj Retarden Delay eshte nje formule per te vonuar orgazmen per nje kohe te gjate.

Formula e spray-it eshte me baze uji dhe siguron pajtueshmeri te plote me prezervativet.

Nese shfaqni shenja te reaksionit alergjik duhet te nderpritet perdorimi.

Para perdorimit duhet ta tundni mire dhe ta spruconi 2 deri ne 4 here ne penis disa minuta para seksit.

Eshte vetem per perdorim te jashtem.

Reviews

Write a review

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Retarden Delay 20 ml

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Retarden Delay 20 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori