Xhel Me Efekt Stimulues Dhe Zgjatje Ereksioni Erex Power Gel Luxuria 30 ml Shiko me te madhe

Xhel Me Efekt Stimulues Dhe Zgjatje Ereksioni Erex Power Gel Luxuria 30 ml

EF0497

3 490 Lekë

Me shume informacion

Xhel Me Efekt Stimulues Dhe Zgjatje Ereksioni Erex Power Gel Luxuria 30 ml

Xheli magjik Erex Power Gel Luxuria ju vjen ne ndihme te gjithe meshkujve per te vonuar sa me shume ejakulimin.

Me nje efekt te menjehershem stimulues qe riaktivizon qarkullimin e gjakut duke ndihmuar ereksionin.

Pershtatet mire me te gjitha llojet e prezervativeve.

Aplikoni nje sasi te vogel xheli me ane te nje masazhi te lehte mbi perineum dhe nen testikuj.

Kjo formule magjike do tju beje te ndjeni kenaqesi pa fund, per te dy partneret.

Reviews

Write a review

Xhel Me Efekt Stimulues Dhe Zgjatje Ereksioni Erex Power Gel Luxuria 30 ml

Xhel Me Efekt Stimulues Dhe Zgjatje Ereksioni Erex Power Gel Luxuria 30 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori