Lubrifikant Anal Xhel Feel Luxuria 60 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Anal Xhel Feel Luxuria 60 ml

EF0414

1 600 Lekë

Me shume informacion

Lubrifikant Anal Xhel Feel Luxuria 60 ml

Ky xhel lubrifikues eshte me baze uji dhe i krijuar posacerisht per hidratim dhe vajosje anale para marredhenieve seksuale.

Nuk permban substanca yndyrore, eshte i pasur me elemente te cmuar natyrore.

Xheli ju ndihmon te parandaloni dhimbjet, diskonfortin, irritimin e zonava intime etj.

Formula me baze uji siguron pajtueshmeri te plote me prezervativet.

Aplikoni duke masazhuar nje sasi te xhelit ne pjesen e deshiruar te trupit ose ne nje loder seksi.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Anal Xhel Feel Luxuria 60 ml

Lubrifikant Anal Xhel Feel Luxuria 60 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori