Cmim i reduktuar! Vaj Masazhi Me Arome Vanilje Jou Jou 120 ml Shiko me te madhe

Vaj Masazhi Me Arome Vanilje Jou Jou 120 ml

EF0486

2 300 Lekë

-300 Lekë

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vaj Masazhi Me Arome Vanilje Jou Jou 120 ml

Vaji Jou Jou eshte nje vaj ushqyes per masazh me oreme te embel, joshese vanilje.

Ideal per te krijuar nje mjedis te kendshem per momente intime dhe erotike.

Vaji perhapet lehtesisht dhe krijon lehtesi ne ferkimin e dy trupave.

Formula e pasur dhe ushqyese e vajit te jep pas perdorimit, nje ndjesi te bute dhe te qete te lekures.

Reviews

Write a review

Vaj Masazhi Me Arome Vanilje Jou Jou 120 ml

Vaj Masazhi Me Arome Vanilje Jou Jou 120 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori