Vaj Lubrifikant Anal Lubran Red 30 ml Shiko me te madhe

Vaj Lubrifikant Anal Lubran Red 30 ml

EF0416

2 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vaj Lubrifikant Anal Lubran Red 30 ml

Ky vaj lubrifikues eshte krijuar posacerisht per hidratim dhe vajosje anale para marredhenieve seksuale.

Eshte i pasur me elemente te cmuar natyrore.

Vaji ju ndihmon te parandaloni dhimbjet, diskonfortin, irritimin e zonava intime etj.

Aplikoni duke masazhuar nje sasi te vajit ne pjesen e deshiruar te trupit ose ne nje loder seksi.

Reviews

Write a review

Vaj Lubrifikant Anal Lubran Red 30 ml

Vaj Lubrifikant Anal Lubran Red 30 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori