Lubrifikant Anal Xhel Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 100 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Anal Xhel Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 100 ml

EF0537

2 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Anal Xhel Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 100 ml

Xheli lubrifikues Rocco Siffredi eshte me baze uji dhe i krijuar posacerisht per hidratim anal para marredhenieve seksuale.

Xheli ju ndihmon te parandaloni dhimbjet, diskonfortin, irritimin e zonava intime etj.

Formula me baze uji siguron pajtueshmeri te plote me prezervativet.

Aplikoni duke masazhuar nje sasi te xhelit ne pjesen e deshiruar te trupit ose ne nje loder seksi.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Anal Xhel Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 100 ml

Lubrifikant Anal Xhel Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori