Lubrifikant Anal Xhel CBL Cobeco 100 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Anal Xhel CBL Cobeco 100 ml

EF0506

2 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Anal Xhel CBL Cobeco 100 ml

Xheli CBL Cobeco eshte nje lubrifikues me baze uji, i cili siguron kenaqesi ne saje e trashesise dhe cilesise rreshqitese qe ka.

E pershtatshme per perdorim anal.

Xheli jep shume komoditet gjate aktiviteteve seksuale dhe ploteson lageshtine natyrore te trupit e cila e ben marredhenien seksuale me intensive.

Formula me baze uji siguron pajtueshmeri te plote me prezervativet.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Anal Xhel CBL Cobeco 100 ml

Lubrifikant Anal Xhel CBL Cobeco 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori