Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml Shiko me te madhe

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

EF0420

1 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

Lubrifikant xhel me Aloe Vera me baze ujore.

I pershtatshem per masazhe trupi, lubrifikant gjate marrdhenies seksuale. Mund te perdoret me ose pa prezervativ. 

I testuar dermatologjikisht.

Nje shishe me peshe 100 ml.

Reviews

Write a review

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

Xhel Lubrifikant Dhe Masazhues 2ne1 Aloe Vera Touch 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori