Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Gola Luxuria Me Arome Luleshtrydhe 50 ml Shiko me te madhe

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Gola Luxuria Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

EF0427

2 200 Lekë

Me shume informacion

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Gola Luxuria Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

Xhel stimulues i ngrenshem, i krijuar veçanerisht per seks oral.

Totalisht i pademshem edhe kur lepihet apo percillet.

Shijoni pjeset me intime te partneres apo partnerit tuaj me aromen dhe shijen e kendshme te luleshtrydhes.

Shije qe ngjall pasionin erotik te shfrenuar.

Kenaqesi per te dy partneret.

50ml.

Reviews

Write a review

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Gola Luxuria Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Gola Luxuria Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori