Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Retarden Delay 20 ml Shiko me te madhe

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Black Stone 15 ml

EF0454

3 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Black Stone 15 ml

Spray i krijuar posacerisht per parandalimin e ejakulimit (prishjes) te parakohshem tek meshkujt.

Me nje sasi prej 15 ml.

Me ane te 3-4 sprucimeve tek penisi, zonave me te ndjeshme do iu ulet ndjeshmeria fal ketij spray, duke shtyre keshtu kohen e ejakulimit dhe duke ju mundesuar marrdhenie seksuale me te gjata dhe me te kenaqshme per te dy partneret.

Ejakulimi (prishja) i parakohshem eshte nje nga problemet me te perhapur tek meshkujt, pavaresisht moshave, dhe shumica e tyre perdorin spray vonues ejakulimi per te patur marrdhenie seksuale te shendetshme.

Reviews

Write a review

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Black Stone 15 ml

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Black Stone 15 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori