Xhel Masturbimi Dhe Stimulimi Per Meshkuj Luxuria Secret Play 30 ml Shiko me te madhe

Xhel Masturbimi Dhe Stimulimi Per Meshkuj Luxuria Secret Play 30 ml

EF0471

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Xhel Masturbimi Dhe Stimulimi Per Meshkuj Luxuria Secret Play 30 ml

Lubrifikant ne forme xheli per masturbim dhe stimulim, tek meshkujt.

Xheli jep shume komoditet gjate aktiviteteve seksuale dhe ploteson lageshtine natyrore te trupit e cila e ben marredhenien seksuale me intensive.

Formula e tij permban nje kombinim te vecante te uji dhe silikonit.

Formula me baze uji siguron pajtueshmeri te plote me prezervativet.

Kapaciteti 30ml

Reviews

Write a review

Xhel Masturbimi Dhe Stimulimi Per Meshkuj Luxuria Secret Play 30 ml

Xhel Masturbimi Dhe Stimulimi Per Meshkuj Luxuria Secret Play 30 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori