Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Per Meshkuj Tauro Extra Power 5 ml Shiko me te madhe

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Tauro Extra Power 5 ml

EF0561

3 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Tauro Extra Power 5 ml

Spray me efekt vonues ejakulimi per meshkujt.

Ideale per zgjatjen ne maksimum te marredhenies seksuale.

Nuk eshte anestezik dhe i ftohte.

Produkt me berberje natyrale.

Duhet te aplikoni 1 -2 sprucime te pakten 30 minuta para marredhenies seksuale.

Kapaciteti 5ml.

Reviews

Write a review

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Tauro Extra Power 5 ml

Spray Me Efekt Vonues Ejakulimi Tauro Extra Power 5 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori