Lubrifikant Per Meshkuj Boyglide Me Baze Silikoni 40 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Per Meshkuj Boyglide Me Baze Silikoni 40 ml

EF0483

2 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Per Meshkuj Boyglide Me Baze Silikoni 40 ml

Lubrifikant per stimulim tek meshkujt.

Ky lubrifikant jep shume komoditet gjate aktiviteteve seksuale dhe ploteson lageshtine natyrore te trupit e cila e ben marredhenien seksuale me intensive.

Formula e tij permban nje kombinim te vecante te vjarave me baze silikoni.

Ideal per marredhenie anale.

Kapaciteti 40ml.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Per Meshkuj Boyglide Me Baze Silikoni 40 ml

Lubrifikant Per Meshkuj Boyglide Me Baze Silikoni 40 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori