E re Lubrifikant Xhel Anal Relax Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 50 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Xhel Anal Relax Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 50 ml

EF0573

2 090 Lekë

Me shume informacion

Xhel lubrifikant anal i veçante per heteroseksuale dhe homoseksuale.

Formula e tij e veçante eshte projektuar posaçerisht per te siguruar zbutjen dhe lubrifikimin e brendshem te anusit. I testuar dermatologjikisht.

Si ta perdorim? Vendosni lubrifikant ne pjesen e jashtme te anusit dhe masazhoni butesisht me gisht ne siperfaqe dhe me pas ne brendesi.

Perpara se ta perdorni rregullisht, aplikoni pak nga lubrifikanti tek parakrahu juaj. Ne rast reaksioni alergjik, nderpritni menjehere perdorimin e xhelit.

Masa: 50 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Anal Relax Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 50 ml

Lubrifikant Xhel Anal Relax Rocco Siffredi Sex Toys Essentials 50 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori