Lubrifikant Cooling Touch 50 ML Shiko me te madhe

Lubrifikant Cooling Touch 50 ML

A-001437

1 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ai është një lubrifikant intim me bazë uji. Ai jep një ndjesi të këndshme freskie duke rritur kënaqësinë tuaj dhe atë të partnerit. Ai ka një aromë delikate dhe ka të dyja vetitë freskuese dhe qetësuese, është i tretshëm në ujë dhe jo i yndyrshëm. 

Reviews

Write a review

Lubrifikant Cooling Touch 50 ML

Lubrifikant Cooling Touch 50 ML

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori