Vaj Masazhues “Myshk I Bardhë” 150 Ml Shiko me te madhe

Vaj Masazhues “Myshk I Bardhë” 150 Ml

A-001631

2 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Quintessence Massage Oil është një vaj i rafinuar afrodiziak për masazhet erotike, i pasuruar me formula ekskluzive të bazuara në vajra të çmuara dhe esenca stimuluese të rafinuara. Falë ekstrakteve të tij të çmueshme do t'ju japë momente të kënaqësisë intensive për të zbuluar ndjenjat e vrullshme të përziera me momente sensuale dhe shumë afrodiziake. Formuluar për t'ju dhënë një mënyrë të re për të përjetuar erosin ai do t'ju udhëheqë për të zbuluar esencën e kënaqësisë. Delikate, me aromën e myshkut të bardhë.

Reviews

Write a review

Vaj Masazhues “Myshk I Bardhë” 150 Ml

Vaj Masazhues “Myshk I Bardhë” 150 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori